• 2017 / 2018

      • Regionálne kolo

        • Matúš Škuta
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Tobiáš Pavliga
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Michal Jozef Hučko
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Markéta Dlugošová
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Viktória Guzlejová
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Maroš Kačica
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Sarah Kromková
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Ema Mária Mišáneková
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Sarah Elizabeth Múranicová
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Simon Orolín
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
        • Anna Pavolková
        • 2. miesto
        • VYBÍJANÁ
        • Regionálne kolo
        • telesná a športová výchova
      • Celoštátne kolo

        • Mária Vicianová
        • 3. miesto
        • ANJEL VIANOC
        • Celoštátne kolo
        • výtvarná výchova
        • Laura Paločková
        • čestné uznanie
        • ANJEL VIANOC
        • Celoštátne kolo
        • výtvarná výchova
        • Nina Knutová
        • čestné uznanie
        • ANJEL VIANOC
        • Celoštátne kolo
        • výtvarná výchova
      • Školské kolo

        • Beáta Pitoňáková
        • Hviezdoslavov Kubín
        • Školské kolo
        • slovenský jazyk a literatúra
        • Andrea Tomajková
        • Hviezdoslavov Kubín
        • Školské kolo
        • slovenský jazyk a literatúra
        • Lenka Majerčáková
        • Hviezdoslavov Kubín
        • Školské kolo
        • slovenský jazyk a literatúra
        • Michal Zemčák
        • Hviezdoslavov Kubín
        • Školské kolo
        • slovenský jazyk a literatúra
        • Peter Zemčák
        • Hviezdoslavov Kubín
        • Školské kolo
        • slovenský jazyk a literatúra
        • Tímea Adamčíková
        • Hviezdoslavov Kubín
        • Školské kolo
        • slovenský jazyk a literatúra
    • Kontakty

      • Základná škola
      • ssdtppzs@gmail.com
      • Ul. mládeže 2350/7, 058 01 Poprad
      • 042083788
      • Mgr. Dušan Nebus
      • Mgr. Pavol Leško
      • 052 / 772 16 63 - hlavná budova na Dominika Tatarku, Poprad 052/ 772 40 57 - posielanie faxu 052 / 773 05 51 - budova ZŠ, Ul. mládeže, Poprad 052 / 772 10 76 - budova ZŠ, Ul. mládeže, Poprad - do kabinetov po prijatí hovoru automatickým systémom stlačte klapku: zborovňa - 100 sekretariát - 101 vrátnica - 122 údržba - 402 špeciálna pedagogička - 224 rehabilitácia - 119 asistenti učiteľa - 121 vedúca jedálne - 401 zástupca 8-ročného gymnázia - 102 zástupca ZŠ - 102 zástupca bilingválnej sekcie - 103 zástupca nemeckých učiteľov - 104 kabinet ZŠ - 1. stupeň - 109 kabinet ZŠ - 2. stupeň - 135 kabinet 8-ročnej sekcie - 225,246 kabinet nemeckých učiteľov - 207 kabinet nemeckého jazyka - 216 kabinet anglického jazyka - 221 kabinet slovenského jazyka - 227 kabinet chémie a biológie - 301 kabinet fyziky - 307 kabinet telesnej výchovy - 403